_MeXiCaNaS_HeRmOsAs_
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

_MeXiCaNaS_HeRmOsAs_

Bienvindos de foro "_MeXiCaNaS_HeRmOsAs_"
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Prawila foruma!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
~*L0C@ s!eMpRe*~
_AdMiN_
_AdMiN_
~*L0C@ s!eMpRe*~


Ženski Broj poruka : 205
Godina : 28
Lokacija : Zauwek izgubljena na pustom ostrwu
Poso/dokolice : Hip-Hop
Raspoloženje : Srecno_Tuzno
Ja se zowem: : Sanja, nadimak Saska, Saky...x)
Fan icon: : Prawila foruma! 23-26
Moja omiljena pewacica: : Anahi, Dulce, Maite
Moj omiljeni pewac: : Poncho, Ucker, Chris
Datum upisa : 02.02.2009

Prawila foruma! Empty
PočaljiNaslov: Prawila foruma!   Prawila foruma! Icon_minitimeUto Feb 03, 2009 1:35 pm

Ewo i nasih prawila foruma, potrudite se da ih postujete inace ce biti kazne...

1. Ne psujte na forumu! Znamo swi da na forum dolaze i mladji i stariji, bilo bi pozeljno da ne pisete ni zwezdice kad psujete, jer i kad neprocitamo rec, znamo na sta mislite, zar hocete da wam neko kaze da ste nekulturni? Zato je na owom forumu strogo zabranjeno psowanje i swadjanje! Sigurno zbog owog prawila nece biti problema...

2. Ne reklamirajte forume ispod 80 postowa! Na swim forumima postoji to prawilo. Jer swi i znamo zasto owo prawilo postoji! Za one koji neznaju: Neki clanowi se registruju na forum samo da bi reklamirali forum. Nadamo se da owde takwih nece biti.

3. Ne pisite post ispod posta! Jer swi znamo da hocete tako da sakupite jos wise postowa! Imate ikonicu Edit i kliknite na nju i dopisite ili isprawite sta ste pogresili! Post za postom se moze pisati samo u galerijama kad postawljate slike!

4. Kad se predstawljate obawezno recite ko was je doweo!

5. Strogo je zabranjeno kad se predstawljate da kazete da ste admin, iako jeste, a strozije je kad niste admin a kazete kad se predstawljate!

6. Kad reklamirate owaj forum obawezno postawite owu sliku kao reklamaciju:
Prawila foruma! 30wuydc

Postujte prawila inace ako prekrsite 3 puta dobijate kazne!


Admin team
Nazad na vrh Ići dole
https://mexicanashermosas-sr.forumsr.com
...milica...
_AdMiN_
_AdMiN_
...milica...


Ženski Broj poruka : 89
Godina : 27
Lokacija : Zrenjanin
Poso/dokolice : Skola!
Raspoloženje : Cudno...
Ja se zowem: : Milica
Fan icon: : Prawila foruma! I188453606_64002_6
Moja omiljena pewacica: : Dulce
Moj omiljeni pewac: : Tose
Datum upisa : 03.02.2009

Prawila foruma! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prawila foruma!   Prawila foruma! Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 11:43 pm

7. Neophodno je da swaki clan ima potpis i awatar!

8. Ne odgowaramo ako date broj mobilnog telefona,swoju e-mail adresu ili slicno!

9. Strogo je zabranjeno lazno predstawljanje pazite sta radite,admini was uwek mogu otkriti!

10. Nema reklamiranja foruma,blogowa,sajtowa prekopriwatnih poruka ako nemate 80 postowa!

11. Ako was neko uznemirawa na forumu kazite adminima,ne zapocinjite swadju!

Admin team
Nazad na vrh Ići dole
 
Prawila foruma!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
_MeXiCaNaS_HeRmOsAs_ :: _PrAwIlA_-
Skoči na: